Finansbank Borç Sorgulama

Finansbank borç sorgulama sitemiz ile kredi kartınıza ait dönem borcunu öğrenebilir dönem limitinizi sorgulayabilirsiniz.

Finansbank internet bankacılığı aşamaları nelerdir?
– Finansbank’ta hesabı olan müşteri en yakın şubeye giderek Bireysel Ürün ve Hizmet Paket Sözleşmesi imzalar.

– Şube müşteri numarası ve hesaplarını internet bankacılığına tanımlar. İnternet bankacılığı için ücret talep edilmez.

– Şifre almak için 0850 222 0 900 telefon bankacılık hizmeti aranır, internet şifresi alınır.

– İnternet için şifre alınırken bankomat kartında kullanılan ATM şifresinin doğrulanması talep edilir.
– İnternet bankacılık menüsüne tıklanır. Sanal klavye kullanılarak müşteri numarası ve şifre girilir.

– Para havale etme, fatura ödeme, döviz, hisse senedi ve altın alıp satma gibi nakit çekim dışında tüm finans işlemleri yapılır.

Finansbank borcu sorgulama için ilgili butona basılarak ek kart limit değişikliği ve sanal alışverişler için limit belirleme işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda kredi kartı şifre değişikliği de bu menüde yapılır.

– Ekran kapatılmadan önce mutlaka güvenli çıkış yapılmalıdır.

– İnternet bankacılığında güvenliği düşünerek güvenlik menüsü oluşturulmuştur. Güvenlik menüsüne girilerek kanal, erişim ve limit ayarları yapılmaktadır.

Şubelere gidip zaman kaybetme derdinden kurtaran internet bankacılığı, 7/24 işlem yapılabilen ve tüm dünyada kullanılan bir bankacılık hizmetidir. İnternet bankacılık işlemlerinde dekont görüntüleme ile dekontlar da görülebilmekte, çıktı almak için en yakın şubeye gitmek gerekmektedir. Vadeli veya vadesiz hesap açılabilmekte, kapatma işleminde hesap sıfırlandıktan sonra kapatılabilmektedir.

Güvenlik tedbirleri uygulandığı sürece oldukça kullanışlı ve rahat olan finans bank borcu sorgulama, cep imza işlem güvenliği ile daha da güvenlidir. Finansbank internet bankacılığı hizmetlerinde cep telefonu veya şifre istenmediğinden şüpheli bir ekranda işlem yapılmamalıdır. Her tür para transferinde havale parası ödemeden ve şubeye gitmeden Finansbank’ta finansal işlemler gerçekleşmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir