Finansbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Finansbank Kredi Kartı Borç Sorgulama kredi kartınıza ait dönem borcunuzu öğrenmek mi istiyorsunuz. Kredi kartı borçlarınızı artık sıra beklemeden saniyeler içerisinde online olarak sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığı, günün her saatinde internet kanalı ile banka şubelerine gitmeden bankacılık hizmetlerinden faydalanma işlemidir. Zamanla yarışılan günümüzde bankaların sunduğu büyük bir kolaylık olup, internet bulunan her yerden bilgisayar ve cep telefonu aracılığı ile bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Aynı zamanda banka şubelerindeki iş yoğunluğunu da azaltan bir uygulama olarak güvenilir ve pratik bir bankacılık işlemidir. Finansbank kredi kartı işlemleri, 7/24 çalışan ve güvenilir internet bankacılık işlemlerinden biridir. Müşteriye özel verilen numara ve şifre ile internet bankacılığından faydalanılmakta, şubeye gitmeden birçok bankacılık işlemleri evden veya işyerinden halledilmektedir. İnternet bankacılığı ile Finansbank kart extresi günün her saatinde ve internet bulunan her yerde kişiye özel menülerle yapılmaktadır.

– Kredi kartı işlemleri yapılır.

İnternet bankacılığının müşterilerine sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Finansbank kredi kartı işlemleri internet bankacılığında diğer işlemler gibi oldukça kolay yapılmakta, ek kart için limit değişikliği yapılabildiği gibi internet ortamındaki alışverişler için sanal alışveriş limiti de belirlenmektedir. İnternet bankacılığı uygulamasından faydalanmak için en yakındaki Finansbank şubesine gidilerek Bireysel Ürün ve Hizmet paket Sözleşmesi imzalanır. Şube tarafından müşteri hesabı internet bankacılığı için tanımlanır. İnternet şifresi almak için 0850 222 0 900 telefon bankacılığı ve şifre alınır. Finansbank kart başvurusu için ücret talep edilmez.

İnternet bankacılığı müşterilerine büyük kolaylık sağlayan ve hızlı bankacılık işlemleri sunan bir uygulamadır. Vakıfbank kredi kartı extresi için alınan bir şifre ile bilgisayar ve cep telefonlarından 7/24 gerçekleştirilmektedir. Vakıfbank müşterilerine özel menülerde müşteri numarası ve şifre girilerek internet bankacılık hizmetinden faydalanılır. 12 haneli müşteri numarası, hesap açılırken banka tarafından müşteriye verilen özel bir numaradır.

Numara unutulduğunda, 0850 222 0 900 aranılarak veya en yakındaki Finansbank şubesine gidilerek öğrenilmektedir. İnternet şifresi ise nümerik ve alfanümerik olmalı, en az bir harf ve rakam bulunmalıdır. Finansbank internet hizmetlerinden sadece Finansbank web sayfasından girilmesi güvenlik bakımından çok önemlidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir