Finansbank Limit Sorgulama

Finansbank Limit Sorgulama kartınıza ait olan limit bilgilerinizi öğrenmek artık çok rahat web tarayıcısınızdan http://qnbfinansbankasiborcsorgulama.com/ adresine girerek finansbank kredi kartı limit sorgulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Cep imza uygulaması ile internet bankacılığında güvenli ve pratik bir hizmete imza atan Vakıfbank, günün her saatinde işlem yapılan internet bankacılık hizmeti ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Finansbank limit öğrenme, cep imza ile cep telefonlarından erişimin sağlandığı her yerde yapılmaktadır. Mobil bankacılık ile bankacılık işlemlerinin her an yapılabilir olması, müşterilerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Şube bankacılığına son veren internet bankacılığı, şubelerin iş yükünü hafifleten, müşterilerin de şubelerde zaman kaybetmesini engelleyen bir hizmettir. Finansbank bank limit öğrenme internet bankacılığı ile kısa süreli ve güvenilir bir şekilde yapılan işlemlerdir. Finansbank, internet bankacılığında güvenliği sağlamak için tüm tedbirleri almıştır. Müşterilerin de kendi alacağı güvenlik tedbirleri ile sorunsuz bir şekilde internet bankacılık hizmetlerinden faydalanmak mümkündür.

İnternet bankacılık hizmetinden faydalanmak için
– En yakın şubeye gidilerek Bireysel Ürün ve Hizmet Sözleşmesi imzalanır.
– Şube tarafından müşteri numarası ve istenen hesaplar internet bankacılığına tanımlanır.
– 0850 222 0 900 telefon bankacılığı aranarak şifre alınır.
– İnternet bankacılık hizmeti menüsüne girilir.
– Sanal klavye kullanılarak müşteri numarası ve şifre girilir.
– Para transferi işlemleri EFT ve havale parası ödemeden yapılır.
– Nakit para çekme ve yatırma işlemleri dışında tüm finansal işlemler yapılır.
– Yatırım için altın, döviz, hisse senedi alım satımı yapılır.
– Siteden ayrılırken güvenli çıkış butonu ile çıkış yapılır.

Finansbank internet bankacılığı 7/24 finansal işlemlerin yapıldığı bir bankacılık hizmetidir. Finansbank limi öğrenmek için de kullanılmakta, şifre değiştirmeden ek kart limit belirlemeye kadar birçok işlem internet bankacılık hizmetlerinde gerçekleşmektedir. İnternet alışverişlerinin oldukça fazla olduğu günümüz teknoloji çağında alışverişler için kart limit kısıtlaması da aynı menüden yapılmaktadır. Finansbank’ın aldığı güvenlik tedbirlerine ilave olarak müşterilerin de güvenlik tedbiri alması çok önemlidir.

Her şeyden önce şifre kimse ile paylaşılmamalı, yazılı olarak herhangi bir yerde tutulmamalıdır. Kullanılan bilgisayar bireysel olmalı ve halka açık alanlarda internet bankacılık işlemleri yapılmamalıdır. Bilgisayara yüklenen bir antivirüs programı güvenlik için çok önemlidir. Aynı zamanda güvenlik duvarı da oluşturularak bilgisayar ortamında internet bankacılık işlemleri için gerekli tedbirler alınmalıdır. Adres olarak başka sitelerden Finansbank internet bankacılığına bağlanılmamalı, direkt adresi kullanılmalıdır. İşlem sırasında varsa diğer açık pencerelerin kapatılması ve chat yapılmaması güvenlik için önem arz etmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir